Moje poprvé..

Hello world.. takto by měla začínat každá první webová stránka nového webového developera, ale já se tím neřídil a vytvořil jsem tenkrát webovou stránku pro mého učitele IT na základní škole. Nebyla to žádná sláva, ale kdo co mohl čekat od 14. letého kluka.

Vlastně ani nevím co bych měl do svého prvního blogového příspěvku psát.. Proč jsem si teda zakládal blog? No odpověď je jednoduchá, abych se naučil psát. Dělá mi velké problémy otextovat si nakódovanou webovku a vždy si přizvu copywritera, aby to udělal on. Má to sice nespočet výhod jako správně napsaný text obsahující klíčová slova, ale trvá to spousty času a stojí to celkem dost peněz z mé provize.

Na konci minulého roku a začátku tohoto roku vyšlo nespočet shrnutí roku 2021. Tyto srhnutí byly a jsou velice motivující a rád bych se přidal a informoval o mých projektech, které jsem spustil a nebo je plánuji spustit. Například jsem minulý rok spustil projekt AnalytikaWebu.cz, který měří důležité metriky webové stránky bez ukládání cookies, takže je to ideální pro malé projekty, kde nechcete otravovat uživatele s cookies lištou. O tomto projektu se rozepíšu v následujícím příspěvku. Věnuji se také doménám, kterých mám aktuálně okolo 200 kousků, ale pomalu se je budu snažit prodat nebo na nich vybudovat obsah seznam mých domén na prodej naleznete zde: cranas.cz/domeny. Dále bych se chtěl zaměřit na affiliate marketing.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *