Jaký byl rok 2022 a plány na ten další

V naší privátní Slack skupině, která se zabývá online podnikáním, se začaly objevovat odkazy na příspěvky na osobním Blogu každého člena s hodnocením uplynulého roku 2022 s plány na rok následující. Rozhodl jsem se, že i já se přidám a sepíši stručně tento příspěvek.

Projekty

Na začátku roku 2022 jsem spustil dva projekty, a to AnalytikaWebu.cz a Zkracovac.cz. Měl jsem připravený i třetí projekt zaměřený na SEO, ale rozhodl jsem se tento projekt zatím nezveřejňovat a využívám jej pouze pro své klienty.

Analytiku ani zkracovač jsem nijak nepropagoval, pouze jsem přesměroval veškerý traffic z mých nevyužitých domén na tyto dva projekty, respektive jsem využil funkci rotace ve svém zkracovači (doporučuji vyzkoušet), a stále tyto nástroje využívá více a více uživatelů, za což jsem neskutečně rád!

V prvním čtvrtletí 2023 je naplánováno spuštění dalšího projektu. Tento projekt je zatím největší počin co tvoříme. Určitě Vás budu včas o projektu informovat.

WebServices.cz

Rozhodl jsem se vytvořit pro WS novou webovou stránku. Grafika i kód jsou hotové, ale zbývá dodělat posledních pár detailů. Jak už to ale bývá, tak kovářova kobyla chodí bosa a já se k tomu nedokážu dokopat. Aktuálně na webu webservices.cz je dočasná dopadovka, která je ale již ve stylu budoucího webu.

Náš WS team se v průběhu roku rozrostl o Martina, Patrika a Míšu.

Vzhledem k rozšíření teamu jsem se rozhodl, že od nového roku rozšířím své referenční portfolio a nabídnu mé služby novým klientům.

Cestování

Tento rok jsem navštívil Miláno, Neapol a Marsa Alam. V Milánu jsem si vyzkoušel komunikaci se zákaznickým servisem Booking.com, ale zjistil jsem, že jejich podpora je naprosto otřesná. Vrácení peněz za špatné ubytování jsem řešil asi 3 měsíce a nic jsem nevyřešil. Musel jsem kontaktovat hotel na přímo, který svolil, že mi částku pošle.. a naštěstí poslal.

V novém roce plánuji prodat svojí motorku, kterou je Honda NC 750 a zakoupit CFMOTO 800MT Touring. S novou motorkou bych rád vyrazil společně s tátou směr Chorvatsko přes Bosnu. Držte nám place ať nám to vyjde – budu informovat, zda to vyšlo, na konci roku.

Investování

Primárně jsem dříve investoval do kryptoměn, ale od toho investování jsem v roce 2022 upustil a aktuálně investuji do akcií a nemovitostí. Akciový trh je teď opravdu bídný, ale vytvářím si portfolio pro pasivní příjem. Peníze dělají peníze. Mým hlavním plánem pro rok 2023 je zvýšit aktiva, která mohu následně investovat.

Rozhodl jsem se nakoupit a zároveň i pravidelně investovat do drahých kovů, konkrétně zlata a stříbra. Mám v plánu každý měsíc nakoupit min. jednu stříbrnou minci. Do zlata spořím pravidelně cestou mého brokera.

Osobní život

Bohužel mě v roce 2022 navždy opustil milovaný člen rodiny. Byla to obrovská rána, ze které se budu vzpamatovávat ještě hodně dlouho.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *