Shrnutí za rok 2023

Postřehl jsem, že jako minulý rok, se na osobních stránkách mých online kolegů začalo objevovat shrnutí za uplynulý rok. Minulý rok jsem napsal své první takové shrnutí a tento rok si vypůjčím osnovu z předchozího příspěvku.

Projekty

Minulý rok jsem ve článku popisoval projekt AnalytikaWebu.cz a Zkracovac.cz. Každému z těchto projektů jsem také věnoval i samostatný příspěvek na tomto blogu. Oba projekty jsem za uplynulý rok nijak nepropagoval a vlastně jsem provedl pouze jednu velkou aktualizaci na obou projektech, která přidala spousty užitečných novinek. Těší mě, že oba projekty neustále získávají nové aktivní uživatele.

Dále jsem avizoval, že spustím respektive spustíme další projekt, ale nestalo se tak. Na projektu stále pracujeme, ale bohužel vzhledem k časové vytíženosti všech členů v týmu se čas předpokládaného spuštění posunul.

Trvalo mi to opravdu dlouho, ale konečně jsem spustil webovou stránku SpravaPPC.cz. Mým cílem pro letošní rok bylo spustit zmiňovanou webovou stránku a nabídnout naše služby více potencionálním klientům, ale vzhledem k tomu, že jsem tento web spustil až v prosinci tak přesouvám tento plán do dalšího roku. Ještě je potřeba doplnit o mnoho dalších informací.

Cestování

Mé cestovatelské plány se vyplnili a v průběhu roku 2023 jsem koupil nový jednostopý stroj CFMoto 800MT Touring a společně s tátou jsme vyrazili směr Balkán.

Vzhledem k tomu, že pro nás oba to byla první cesta přes hranice s kempováním na moto, tak bylo potřeba zakoupit spoustu nového vybavení. Rozhodli jsme se toto vybavení vyzkoušet zhruba týden před cestou v kempu u Jičína. Vybavení se osvědčilo a mohli jsme vyrazit na cestu.

První zastávka byl kemp v Maďarsku poblíž Balatonu. Jednalo se o malý kemp, kde po dobu našeho pobytu nikdo nebyl. Naše hostitelka byla moc milá a v kempu bylo k dispozici lokální studené pivo a čisté sociální zařízení s teplou vodou. Kemp se jmenoval Szellős Rét Camping a vřele doporučuji.

Úplně mě toto cestovatelské blogování nadchlo a rozhodl jsem se vytvořit blog, který bude zaměřený pouze na cestovaní na motorce. Již je v přípravě. Také doufám, že se povede vytvořit i nějaký pěkný záběr z akční kamery, kterou jsem si nově na motorku umístil.

Investování

Prodal jsem všechny akcie a vrátil se k tradingování s kryptem, ale věnuji se tomu spíše pro zábavu. /*Už na to kašlu taky, zase se mi nepovedl obchod behem psaní tohoto příspěvku :D*/

Aktuálně mám v procesu nákup investičního bytu. Již jsem podepsal rezervační smlouvu a mám v emailu návrh kupní smlouvy, na který musím zareagovat.

Osobní život

V uplynulém roce jsem byl až moc často nemocný, takto nemocný jsem nikdy nebýval. Výjimku netvořil ani Silvestr, který jsem oslavil v posteli se silnou angínou a 38,1 teplotou, a proto je toto shrnutí kratsí, protože mám astále antibiotika a nejsem úplně fit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *