MotoTrip #1 – Plány

Dva roky zpět jsem si udělal papíry na motorku a pořídil jsem si Hundu NC 750. Malá cestovní motorka, která je vhodná pro začátek. Bylo pro mě skvělé zjištění, ze můj kamarád Lukáš si pořídil také motorku a udělal si na ni papíry, jenže už byl konec sezóny, takže jsme využili každé pěknější počasí a jelo se na rychloprojížďku.

Tento rok jsme si řekli, ze uděláme mototrip po cele ČR na několik dní. Vezmeme si s sebou stany a spaní je vyřešeno, ale stejně si myslím, že skončíme v nějakém hotelu. Lukas již navrh seznam měst, která chce navštívit. Já už jsem nad tím také přemýšlel a určitě ten seznam doplním. Až budeme znát finální trasu, tak se zde na blogu určitě objeví.

O našem plánovaném tripu jsem řekl svému kolegovi a kamarádovi Martinovi, který hned projevil nadšení, že by se chtěl také přidat, jenže si musí sehnat motorku, protože nemá zatím vlastní. Vytvořil jsem WhatsApp skupinu, kde jsem kluky seznámil, a kde budeme celej výlet plánovat.

Ještě nemáme datum, ale Lukáš už řeší kam si na svou sportovní motorku dá věci, ještě že já mám kufry a tuto věc řešit nemusím 😀. Ja musím koupit nové pneu a určitě nějaké další příslušenství, po kterém aktuálně neustále koukám. Ještě jsem řešil nabíjení telefonu a dalšího příslušenství, ale věřím, ze USB, které mám na motorce mě zachrání.

Takže aktuální sestava je:

  • Vojta (já), Honza NC 750 (cestovní enduro),
  • Lukáš, Yamaha Fazer FZS (sportovní),
  • Martin, nejspíše Jawa 350 – panelka (veterán),

je to velice zajímavé složení motorek.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *